home alergolog.eu kontakt

Drogi Czytelniku,
bardzo dziękuję za zainteresowanie portalem edukacyjnym "alergolog.eu". Serwis internetowy, który właśnie oglądasz tworzę z myślą o moich Pacjentach. Często do wyzdrowienia chory bardziej niż leków potrzebuje zrozumienia swojej przypadłości.

Wiedza jest najważniejszym środkiem leczenia i zapobiegania chorobom. Moim celem jest dostarczenie rzetelnej, opartej na dowodach naukowych informacji fachowej, która pomoże Ci zachować zdrowie, a w przypadku wystąpienia choroby - mniej cierpieć i szybciej wyzdrowieć. Życzę Ci owocnej lektury i szybkiego powrotu do zdrowia!

Zanim jednak skorzystasz z mojego serwisu, koniecznie zwróć uwagę na następujące zasady: przez Internet można edukować, jednak nie można na odległość leczyć chorób. Ten serwis ma charakter edukacyjny i nie zastępuje wizyty u lekarza. Jeżeli podejrzewasz u siebie obecność choroby, zgłoś się niezwłocznie do specjalisty. Pamiętaj: Wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szansę na szybkie i zupełne wyleczenie!

Jeżeli masz pytania lub sugestie jak ulepszyć ten serwis, lub jeśli potrzebujesz konsultacji lekarza-specjalisty, serdecznie zapraszam do kontaktu!

dr hab. med. Radosław Śpiewak, prof. UJ, specjalista dermatolog i alergolog

Kontakt

Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. med. Radosław Śpiewak, specjalista dermatolog i wenerolog, specjalista alergolog, konsultuje Pacjentów w Ambulatorium w Krakowie, przy ul. Konarskiego 15 (proszę nie wysyłać korespondencji na ten adres). Wizyty wyłącznie po wcześniejszym umówieniu pod nr tel. 665534400 od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00.

Śledź nas na Facebooku:

facebook

Jak do nas dojechać:

facebook

Document created: 23 December 2015, last updated: 4 December 2016. © Radosław Śpiewak