spis treści serwisu strona startowa Kontakt

Drogi Czytelniku,
bardzo dziękuję za zainteresowanie portalem edukacyjnym "alergolog.eu". Serwis internetowy, który właśnie oglądasz tworzę z myślą o moich Pacjentach. Często do wyzdrowienia chory bardziej niż leków potrzebuje zrozumienia swojej przypadłości.

Wiedza jest najważniejszym środkiem leczenia i zapobiegania chorobom. Moim celem jest dostarczenie rzetelnej, opartej na dowodach naukowych informacji fachowej, która pomoże Ci zachować zdrowie, a w przypadku wystąpienia choroby - mniej cierpieć i szybciej wyzdrowieć. Życzę Ci owocnej lektury i szybkiego powrotu do zdrowia!

Zanim jednak skorzystasz z mojego serwisu, koniecznie zwróć uwagę na następujące zasady: przez Internet można edukować, jednak nie można na odległość leczyć chorób. Ten serwis ma charakter edukacyjny i nie zastępuje wizyty u lekarza. Jeżeli podejrzewasz u siebie obecność choroby, zgłoś się niezwłocznie do specjalisty. Pamiętaj: Wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szansę na szybkie i zupełne wyleczenie!

Jeżeli masz pytania lub sugestie jak ulepszyć ten serwis, lub jeśli potrzebujesz konsultacji lekarza-specjalisty, serdecznie zapraszam do kontaktu!

dr hab. med. Radosław Śpiewak, prof. UJ, specjalista dermatolog i alergolog

Kontakt

Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. med. Radosław Śpiewak, specjalista dermatolog i wenerolog, specjalista alergolog, konsultuje Pacjentów w Ambulatorium 'dermatolog.eu' w Krakowie. Wizyty wyłącznie po wcześniejszym umówieniu pod nr tel. 66 55 3 44 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00.

Nowa lokalizacja od 23 października 2017: 30-433 Kraków, ul. Józefa Kustronia 2. Ambulatorium jest łatwo dostępne i mieści się w południowej części Krakowa (dzielnica Jugowice), 300 m od skrzyżowania ul. Zakopiańskiej z Jugowicką i Zawiłą, 1 km do pętli tramwajowej i autobusowej MPK "Borek Fałęcki" (Solvay), 400 m od stacji kolejowej "Kraków Swoszowice", 1 km od węzła autostradowego A4 "Kraków Południe" (d. Zakopiański), 1 km od węzła autostradowego A4 "Kraków Łagiewniki").

uczulacze od A do Z

Uwaga: Ten serwis ma charakter edukacyjny i nie zastępuje porady lekarskiej. Każda informacja dotycząca zdrowia powinna być weryfikowana w niezależnych źródłach. Z informacji zawartych w tym serwisie korzystasz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Jeżeli podejrzewasz u siebie obecność choroby, zgłoś się niezwłocznie do lekarza specjalisty! Wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szansę na szybki powrót do zdrowia.

Śledź nas na Facebooku:

facebook

Jak do nas dojechać:

dojazd

Uwaga! Ten serwis nie zastępuje porady lekarskiej, korzystasz z niego wyłącznie na własną odpowiedzialność. Autor dołożył wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były rzetelne i aktualne, jednak wyklucza odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikające z ewentualnych błędów. Każda istotna informacja powinna być weryfikowana w innych niezależnych źródłach fachowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor niniejszego dzieła udziela osobom fizycznym zgody na nieodpłatne korzystanie z niego wyłącznie w celach niekomercyjnych. Wszelkie inne zastosowania wymagają pisemnej zgody autora. Kopiowanie zabronione!
© Radosław Śpiewak All rights reserved. Document created: 30 July 2006, updated: 14 October 2017.